Strona ZS-G w Kielczy

Idź do spisu treści

Menu główne

Ogłoszenia

XIX Międzyszkolny Konkurs Kroszonkarski "Ale jajo!"


Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego z Kielczy w Kielczy zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w Konkursie Kroszonkarskim, który odbędzie się dnia 13 marca 2018 r. w godzinach 9:00 – 12:30 w budynku Szkoły.
Kruszonki wykonywanie techniką rytowniczą (drapane) lub dowolną oceniane będą w trzech kategoriach:
- klasy 1-3;
- klasy 4 -7;
- klasy gimnazjalne.
Szczegóły konkursu podane są w załączonym regulaminie.

ORGANIZATORZY  

Regulamin konkursu kroszonkarskiego


V Konkurs Fotograficzny "Ale jajo! Pstryk"


Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wincentego z Kiel-czy w Kielczy ma zaszczyt zaprosić uczniów Państwa Szkoły do udziału w Konkursie Fotograficznym „Ale jajo! Pstryk” organizowanym w tym roku po raz piąty.
Prace konkursowe należy przesłać lub dostarczyć do ZS-G w Kielczy do dnia 06 maca 2018 roku. Rozwiązanie Konkursu nastąpi
w dniu 13 marca 2018 roku w czasie dorocznego Konkursu Kroszon-karskiego „Ale Jajo!” w siedzibie ZS-G w Kielczy. Zwycięzcy w po-szczególnych kategoriach zostaną powiadomieni telefonicznie o wy-nikach i zaproszeni przez Organizatora na wręczenie nagród.

Poniżej do pobrania Regulamin Konkursu, w którym określono warunki uczestnictwa w Konkursie, oraz potrzebne Załączniki, które powinni wraz z pracami fotograficznymi dostarczyć Uczestnicy Konkursu.
Regulamin
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego